Třmenový mikrometr na měření závitů 125-150 mm 126-130
Tyto třmenové mikrometry na měření závitů by měly být použity s volitelnými vyměnitelnými doteky/vřeteny, které umožňují měřit široký rozsah metrických/normalizovaných a Whitworthových středních průměrů závitů. Všechny modely, kromě rozsahu měření 0-25 mm, jsou dodávány včetně standardní metrické nastavovací měrky 60° na měření závitů.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 125–150mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±5 µm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Měřicí plocha: | Vyměnitelné vložky doteků/vřeten (vol. příslušenství) |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 620g |
Obsah balení
- Including box
- spanner
- setting standard 60°
126-130 - Mikrometr třmenový na měření závitů
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 126-130
- EAN: 4946368015736
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
19 753,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 16 325,00 Kč
Podobné výrobky
293-585 - Mikrometr třmenový digitální MDC 375-400 mm
Digitální mikrometr 293-585DIGIMATIC Třmenové mikrometry nabízí následující výhody: Jednotka otočnéh..
30 340,75 Kč Cena bez DPH: 25 075,00 Kč
103-160 - Mikrometr třmenový 575-600mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 575-600 mm 103-160Lehké dílenské provedení se třmenem z vypalovaného smaltu. Vyba..
30 492,00 Kč Cena bez DPH: 25 200,00 Kč
145-192 - Mikrometr s čelistmi pro vnitřní měření 175-200mm
Analogový vnitřní mikrometr s měřicími čelistmi 175-200 mm 145-192Digimatic třmenové mikrometry s če..
20 600,25 Kč Cena bez DPH: 17 025,00 Kč
293-253-30 - Mikrometr třmenový digitální 175-200mm, IP 65, s výstupem dat včetně nástavné měrky
Digitální třmenový mikrometr IP-65 s řehtačkou 293-253-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65..
23 141,25 Kč Cena bez DPH: 19 125,00 Kč
Tagy: mikrometr





