Třmenový mikrometr na měření závitů 100-125 mm 126-129
Tyto třmenové mikrometry na měření závitů by měly být použity s volitelnými vyměnitelnými doteky/vřeteny, které umožňují měřit široký rozsah metrických/normalizovaných a Whitworthových středních průměrů závitů. Všechny modely, kromě rozsahu měření 0-25 mm, jsou dodávány včetně standardní metrické nastavovací měrky 60° na měření závitů.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 100–125mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±5 µm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Měřicí plocha: | Vyměnitelné vložky doteků/vřeten (vol. příslušenství) |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 530g |
Obsah balení
- Including box
- spanner
- setting standard 60°
126-129 - Mikrometr třmenový na měření závitů
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 126-129
- EAN: 4946368015729
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
16 365,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 13 525,00 Kč
Podobné výrobky
145-192 - Mikrometr s čelistmi pro vnitřní měření 175-200mm
Analogový vnitřní mikrometr s měřicími čelistmi 175-200 mm 145-192Digimatic třmenové mikrometry s če..
20 600,25 Kč Cena bez DPH: 17 025,00 Kč
104-141A - Mikrometr třmenový 200-300 mm
Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-141AMitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snad..
20 539,75 Kč Cena bez DPH: 16 975,00 Kč
293-589 - Mikrometr třmenový digitální MDC 475-500 mm
Digital Micrometer 293-589DIGIMATIC Třmenové mikrometry nabízí následující výhody: Jednotka otočného..
31 883,50 Kč Cena bez DPH: 26 350,00 Kč
293-586 - Mikrometr třmenový digitální MDC 400-425 mm
Digitální mikrometr 293-586DIGIMATIC Třmenové mikrometry nabízí následující výhody: Jednotka otočnéh..
30 703,75 Kč Cena bez DPH: 25 375,00 Kč
Tagy: mikrometr




