Třmenový mikrometr na měření závitů 75-100 mm 126-128
Mitutoyo ne-digitální mikrometr se snadno vyměnitelnými doteky/hroty vřetene umožňují měření širokého rozsahu závitů. Vysoce stabilní třmen obsahuje teplotní kryt, aby se zachovala přesnost i při delších měřeních. Bubínková řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 75–100mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±5 µm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Měřicí plocha: | Vyměnitelné vložky doteků/vřeten (vol. příslušenství) |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 450g |
Obsah balení
- Including box
- spanner
- setting standard 60°
126-128 - Mikrometr třmenový na měření závitů
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 126-128
- EAN: 4946368015712
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
15 820,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 13 075,00 Kč
Podobné výrobky
342-254-30 - dig. mikrometr třmenový
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úhlem 15° 342-254-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s měřicím..
28 344,25 Kč Cena bez DPH: 23 425,00 Kč
193-902 - mikrometr třmenový s čítačem,sada-4
Sada třmenových mikrometrů s čítačem 193-902Třmenové mikrometry s mechanickým čítačem nabízí následu..
28 677,00 Kč Cena bez DPH: 23 700,00 Kč
115-218 - Mikrometr třmenový na zaoblené plochy 75-100 mm
Třmenový mikrometr na měření klenutých ploch 115-218Tyto Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým..
7 623,00 Kč Cena bez DPH: 6 300,00 Kč
395-274-30 - Digitální třmenový mikrometr pro měření klenutých ploch 75-100mm
DIGIMATIC Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem 75-100 mm 395-274-30Tyto DIGIMA..
25 894,00 Kč Cena bez DPH: 21 400,00 Kč
Tagy: mikrometr





