Třmenový mikrometr na měření závitů 50-75 mm 126-127
Mitutoyo ne-digitální mikrometr se snadno vyměnitelnými doteky/hroty vřetene umožňují měření širokého rozsahu závitů. Vysoce stabilní třmen obsahuje teplotní kryt, aby se zachovala přesnost i při delších měřeních. Bubínková řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 50–75mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Měřicí plocha: | Vyměnitelné vložky doteků/vřeten (vol. příslušenství) |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 390g |
Obsah balení
- Including box
- spanner
- setting standard 60°
126-127 - Mikrometr třmenový na měření závitů
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 126-127
- EAN: 4946368015705
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
14 943,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 12 350,00 Kč
Podobné výrobky
145-187 - Mikrometr s čelistmi pro vnitřní měření 50-75mm
Analogový vnitřní mikrometr s měřicími čelistmi 50-75 mm 145-187Digimatic třmenové mikrometry s čeli..
10 648,00 Kč Cena bez DPH: 8 800,00 Kč
103-139-10 - Mikrometr třmenový 50-75 mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 50-75 mm 103-139-10Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniov..
3 327,50 Kč Cena bez DPH: 2 750,00 Kč
147-303 - Mikrometr třmenový 50-75mm
Třmenový mikrometr s obzvlášť malým vyložením třmene 50-75 mm 147-303Mitutoyo noniové třmenové mikro..
12 735,25 Kč Cena bez DPH: 10 525,00 Kč
112-215 - Mikrometr třmenový 50-75mm s měřicími hroty 30° z tvrdokovu
Třmenový mikrometr s měřicími hroty 30° 112-215Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým..
10 375,75 Kč Cena bez DPH: 8 575,00 Kč
Tagy: mikrometr





