Třmenový mikrometr na měření závitů 25-50 mm 126-126
Mitutoyo ne-digitální mikrometr se snadno vyměnitelnými doteky/hroty vřetene umožňují měření širokého rozsahu závitů. Vysoce stabilní třmen obsahuje teplotní kryt, aby se zachovala přesnost i při delších měřeních. Bubínková řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 25–50mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Měřicí plocha: | Vyměnitelné vložky doteků/vřeten (vol. příslušenství) |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 290g |
Obsah balení
- Including box
- spanner
- setting standard 60°
126-126 - Mikrometr třmenový na měření závitů
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 126-126
- EAN: 4946368015699
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
13 431,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 11 100,00 Kč
Podobné výrobky
141-001 - Dvoudotekový mikrometrický odpich s kalenými měřícími plochami 25-32 mm
Mikrometrický odpich 141-001Palcové-Metrické:MetrickéDigitální/Analogové:AnalogovéRoz. měř.:25–32mmD..
2 420,00 Kč Cena bez DPH: 2 000,00 Kč
422-231-30 - mikrometr třmenový na měření drážek 25-50 mm
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úzkými měřicími ploškami Provedení A 422-231-30DIGIMATIC Tř..
36 542,00 Kč Cena bez DPH: 30 200,00 Kč
102-702 - Analogový mikrometr 25-50mm/0,01mm
Třmenový mikrometr s kombinovanou řehtačkou 25 - 50 mm 102-702Mitutoyo ne-digitální mikrometr s komb..
3 267,00 Kč Cena bez DPH: 2 700,00 Kč
326-352-30 - 1-2/25-50 mikrometr třmenový na měření závitů
Třmenový mikrometr na měření závitů 25-50 mm/1-2" 326-352-30Digimatic třmenové mikrometry na měření ..
32 458,25 Kč Cena bez DPH: 26 825,00 Kč
Tagy: mikrometr





