Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 123-111
Třmenové mikrometry s talířkovými doteky se používají zejména k měření prvků v těžko přístupných místech. Nabízí následující výhody: Na měření vzdáleností zubů a pro měření vzdáleností zápichů. Umožňují měřit zapuštěné prvky, které jsou jinak velmi obtížně měřitelné standardními třmenovými mikrometry.
| Model: | GMA-275 |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 250–275mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±9 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±9 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 9 µm |
| Rovinnost: | 1,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 9 µm |
| Měřicí plocha: | Vřeteno a dotek osazené tvrdokovem (123-113, -114, -115, -116) nebo z kalené oceli |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Měřitelný modul: | 0.7 - 11mm |
| Hmot.: | 1410g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
123-111 - Mikrometr třmenový s talířk.doteky 250-275mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 123-111
- EAN: 4946368013091
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
16 637,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 13 750,00 Kč
Podobné výrobky
123-109 - Mikrometr třmenový s talířk. doteky 200-225 mm pro měření vzdálenosti zubů
Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 123-109Třmenové mikrometry s talířkovými doteky se ..
15 336,75 Kč Cena bez DPH: 12 675,00 Kč
340-525 - Digitální mikrometr 800-900 mm s výměnnými doteky
Digitální mikrometr s vyměnitelným dotekem 340-525DIGIMATIC Třmenové mikrometry poskytující extrémně..
58 503,50 Kč Cena bez DPH: 48 350,00 Kč
293-257-30 - Mikrometr třmenový digitální 275-300mm, IP 65, s výstupem dat včetně nástavné měrky
Digitální třmenový mikrometr IP-65 s řehtačkou 293-257-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65..
25 682,25 Kč Cena bez DPH: 21 225,00 Kč
123-105 - Mikrometr třmenový s talířk.doteky 100-125 mm
Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 100-125 mm 123-105Třmenové mikrometry s talířkovými..
12 251,25 Kč Cena bez DPH: 10 125,00 Kč
Tagy: mikrometr




