Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 123-110
Třmenové mikrometry s talířkovými doteky se používají zejména k měření prvků v těžko přístupných místech. Nabízí následující výhody: Na měření vzdáleností zubů a pro měření vzdáleností zápichů. Umožňují měřit zapuštěné prvky, které jsou jinak velmi obtížně měřitelné standardními třmenovými mikrometry.
| Model: | GMA-250 |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 225–250mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±9 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±9 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 9 µm |
| Rovinnost: | 1,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 9 µm |
| Měřicí plocha: | Vřeteno a dotek osazené tvrdokovem (123-113, -114, -115, -116) nebo z kalené oceli |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Měřitelný modul: | 0.7 - 11mm |
| Hmot.: | 1200g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
123-110 - Mikrometr třmenový s talířk. doteky 225-250 mm pro měření vzdálenosti zubů
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 123-110
- EAN: 4946368013084
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
15 851,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 13 100,00 Kč
Podobné výrobky
103-148-10 - Mikrometr třmenový 275-300mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 275-300 mm 103-148-10Základní, cenově výhodné, noniové Mitutoyo třmenové mikromet..
10 315,25 Kč Cena bez DPH: 8 525,00 Kč
340-520 - Digitální mikrometr 300-400 mm s výměnnými doteky
Digitální mikrometr s vyměnitelným dotekem 340-520DIGIMATIC Třmenové mikrometry poskytující extrémně..
41 835,75 Kč Cena bez DPH: 34 575,00 Kč
123-111 - Mikrometr třmenový s talířk.doteky 250-275mm
Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 123-111Třmenové mikrometry s talířkovými doteky se ..
16 637,50 Kč Cena bez DPH: 13 750,00 Kč
126-129 - Mikrometr třmenový na měření závitů
Třmenový mikrometr na měření závitů 100-125 mm 126-129Tyto třmenové mikrometry na měření závitů by m..
16 365,25 Kč Cena bez DPH: 13 525,00 Kč
Tagy: mikrometr





