Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 123-109
Třmenové mikrometry s talířkovými doteky se používají zejména k měření prvků v těžko přístupných místech. Nabízí následující výhody: Na měření vzdáleností zubů a pro měření vzdáleností zápichů. Umožňují měřit zapuštěné prvky, které jsou jinak velmi obtížně měřitelné standardními třmenovými mikrometry.
| Model: | GMA-225 |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 200–225mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±8 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±8 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 8 µm |
| Rovinnost: | 1,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 8 µm |
| Měřicí plocha: | Vřeteno a dotek osazené tvrdokovem (123-113, -114, -115, -116) nebo z kalené oceli |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Měřitelný modul: | 0.7 - 11mm |
| Hmot.: | 1000g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
123-109 - Mikrometr třmenový s talířk. doteky 200-225 mm pro měření vzdálenosti zubů
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 123-109
- EAN: 4946368013077
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
15 336,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 12 675,00 Kč
Podobné výrobky
293-589 - Mikrometr třmenový digitální MDC 475-500 mm
Digital Micrometer 293-589DIGIMATIC Třmenové mikrometry nabízí následující výhody: Jednotka otočného..
31 883,50 Kč Cena bez DPH: 26 350,00 Kč
293-586 - Mikrometr třmenový digitální MDC 400-425 mm
Digitální mikrometr 293-586DIGIMATIC Třmenové mikrometry nabízí následující výhody: Jednotka otočnéh..
30 703,75 Kč Cena bez DPH: 25 375,00 Kč
103-169 - Mikrometr třmenový 800-825mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 800-825 mm 103-169Lehké dílenské provedení se třmenem z vypalovaného smaltu. Vyba..
45 677,50 Kč Cena bez DPH: 37 750,00 Kč
293-256-30 - Mikrometr třmenový digitální 250-275mm, IP 65, s výstupem dat včetně nástavné měrky
Digitální třmenový mikrometr IP-65 s řehtačkou 293-256-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65..
24 139,50 Kč Cena bez DPH: 19 950,00 Kč
Tagy: mikrometr




