Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 175-200 mm 123-108
Třmenové mikrometry s talířkovými doteky se používají zejména k měření prvků v těžko přístupných místech. Nabízí následující výhody: Na měření vzdáleností zubů a pro měření vzdáleností zápichů. Umožňují měřit zapuštěné prvky, které jsou jinak velmi obtížně měřitelné standardními třmenovými mikrometry.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 175–200mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±8 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±8 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 8 µm |
| Rovinnost: | 1,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 8 µm |
| Měřicí plocha: | Vřeteno a dotek osazené tvrdokovem (123-113, -114, -115, -116) nebo z kalené oceli |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Měřitelný modul: | 0.7 - 11mm |
| Hmot.: | 890g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
123-108 - Mikrometr třmenový s talířk.doteky 175-200 mm pro měření vzdálenosti zubů
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 123-108
- EAN: 4946368013060
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
15 004,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 12 400,00 Kč
Podobné výrobky
Mikrometr třmenový digitální 150 -300 mm s výměnnými doteky - 340-252-30
Digitální mikrometr s vyměnitelným dotekem 340-252-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry poskytující extré..
40 958,50 Kč Cena bez DPH: 33 850,00 Kč
141-025 - Dvoudotekový mikrometrický odpich s kalenými měřícími plochami 50-63 mm
Mikrometrický odpich 141-025Mitutoyo mikrometrické odpichy určené pro samostatné použití nebo v komb..
3 751,00 Kč Cena bez DPH: 3 100,00 Kč
340-522 - Digitální mikrometr 500-600 mm s výměnnými doteky
Digitální mikrometr s vyměnitelným dotekem 340-522DIGIMATIC Třmenové mikrometry poskytující extrémně..
48 944,50 Kč Cena bez DPH: 40 450,00 Kč
104-142A - Mikrometr třmenový 300-400mm
Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-142AMitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snad..
26 468,75 Kč Cena bez DPH: 21 875,00 Kč
Tagy: mikrometr





