Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 150-175 mm 123-107
Třmenové mikrometry s talířkovými doteky se používají zejména k měření prvků v těžko přístupných místech. Nabízí následující výhody: Na měření vzdáleností zubů a pro měření vzdáleností zápichů. Umožňují měřit zapuštěné prvky, které jsou jinak velmi obtížně měřitelné standardními třmenovými mikrometry.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 150–175mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±8 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±8 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 8 µm |
| Rovinnost: | 1,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 8 µm |
| Měřicí plocha: | Vřeteno a dotek osazené tvrdokovem (123-113, -114, -115, -116) nebo z kalené oceli |
| Vřeteno: | ø 6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Měřitelný modul: | 0.7 - 11mm |
| Hmot.: | 730g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
123-107 - Mikrometr třmenový s talířk. doteky 150-175 mm na měření vzdálenosti zubů
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 123-107
- EAN: 4946368013053
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
13 824,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 11 425,00 Kč
Podobné výrobky
103-170 - Mikrometr třmenový. 825-850mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 825–850 mm Mitutoyo 103-170Série 103 – Analogový třmenový mikrometr pro rozsah 82..
46 948,00 Kč Cena bez DPH: 38 800,00 Kč
293-252-30 - Mikrometr třmenový digitální 150-175mm, IP 65, s výstupem dat včetně nástavné měrky
Digitální třmenový mikrometr IP-65 s řehtačkou 293-252-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65..
22 959,75 Kč Cena bez DPH: 18 975,00 Kč
103-160 - Mikrometr třmenový 575-600mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 575-600 mm 103-160Lehké dílenské provedení se třmenem z vypalovaného smaltu. Vyba..
30 492,00 Kč Cena bez DPH: 25 200,00 Kč
103-141-10 - Mikrometr třmenový 100-125mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 100-125 mm 103-141-10Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noni..
5 626,50 Kč Cena bez DPH: 4 650,00 Kč
Tagy: mikrometr



