Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 125-150 mm 123-106
Třmenové mikrometry s talířkovými doteky se používají zejména k měření prvků v těžko přístupných místech. Nabízí následující výhody: Na měření vzdáleností zubů a pro měření vzdáleností zápichů. Umožňují měřit zapuštěné prvky, které jsou jinak velmi obtížně měřitelné standardními třmenovými mikrometry.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 125–150mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±7 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±7 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 7 µm |
| Rovinnost: | 1,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 7 µm |
| Měřicí plocha: | Vřeteno a dotek osazené tvrdokovem (123-113, 114, -115, -116) nebo z kalené oceli |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Měřitelný modul: | 0.7 - 11mm |
| Hmot.: | 570g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
123-106 - Mikrometr třmenový s talířk.doteky 125-150 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 123-106
- EAN: 4946368013046
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
12 947,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 10 700,00 Kč
Podobné výrobky
103-174 - Mikrometr třmenový. 925-950mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 925–950 mm Mitutoyo 103-174Série 103 – Analogový třmenový mikrometr pro rozsah 92..
54 571,00 Kč Cena bez DPH: 45 100,00 Kč
103-172 - Mikrometr třmenový 875-900mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 875–900 mm Mitutoyo 103-172Série 103 – Analogový třmenový mikrometr pro rozsah 87..
50 426,75 Kč Cena bez DPH: 41 675,00 Kč
340-522 - Digitální mikrometr 500-600 mm s výměnnými doteky
Digitální mikrometr s vyměnitelným dotekem 340-522DIGIMATIC Třmenové mikrometry poskytující extrémně..
48 944,50 Kč Cena bez DPH: 40 450,00 Kč
293-586 - Mikrometr třmenový digitální MDC 400-425 mm
Digitální mikrometr 293-586DIGIMATIC Třmenové mikrometry nabízí následující výhody: Jednotka otočnéh..
30 703,75 Kč Cena bez DPH: 25 375,00 Kč
Tagy: mikrometr




