Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 100-125 mm 123-105
Třmenové mikrometry s talířkovými doteky se používají zejména k měření prvků v těžko přístupných místech. Nabízí následující výhody: Na měření vzdáleností zubů a pro měření vzdáleností zápichů. Umožňují měřit zapuštěné prvky, které jsou jinak velmi obtížně měřitelné standardními třmenovými mikrometry.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 100–125mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±7 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±7 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 7 µm |
| Rovinnost: | 1,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 7 µm |
| Měřicí plocha: | Vřeteno a dotek osazené tvrdokovem (123-113, -114, -115, -116) nebo z kalené oceli |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Měřitelný modul: | 0.7 - 11mm |
| Hmot.: | 520g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
123-105 - Mikrometr třmenový s talířk.doteky 100-125 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 123-105
- EAN: 4946368013039
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
12 251,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 10 125,00 Kč
Podobné výrobky
123-110 - Mikrometr třmenový s talířk. doteky 225-250 mm pro měření vzdálenosti zubů
Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 123-110Třmenové mikrometry s talířkovými doteky se ..
15 851,00 Kč Cena bez DPH: 13 100,00 Kč
103-151 - Mikrometr třmenový 350-375 mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 350-375 mm 103-151Základní, cenově výhodné, noniové Mitutoyo třmenové mikrometry ..
16 819,00 Kč Cena bez DPH: 13 900,00 Kč
293-251-30 - Mikrometr třmenový digitální 125-150mm, IP 65, s výstupem dat včetně nástavné měrky
Digitální třmenový mikrometr IP-65 s řehtačkou 293-251-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65..
22 385,00 Kč Cena bez DPH: 18 500,00 Kč
103-915-10 - Mikrometry třmenové, sada 150-300 mm
Sada 6 třmenových mikrometrů 150/300 mm 103-915-10Třmenové mikrometry jsou přesná a spolehlivá měřid..
45 496,00 Kč Cena bez DPH: 37 600,00 Kč
Tagy: mikrometr





