Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 50-75 mm 123-103
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené koncem vřetene ve tvaru talířku a dotekem umožňujícím měření tvarových prvků, jako jsou zuby ozubených kol, apod.. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 50–75mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±6 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±6 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 6 µm |
| Rovinnost: | 1 µm |
| Rovnoběžnost: | 6 µm |
| Měřicí plocha: | Vřeteno a dotek z tvrdokovu (123-113, -114, -115, -116) nebo z kalené oceli |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Měřitelný modul: | 0,5 - 6mm |
| Hmot.: | 300g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
123-103 - Mikrometr třmenový s talířk.doteky 50-75mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 123-103
- EAN: 4946368013015
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
10 012,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 8 275,00 Kč
Podobné výrobky
112-167 - Mikrometr třmenový 50-75mm s měřicími hroty 15° z tvrdokovu
Třmenový mikrometr s měřicími hroty 15° 112-167Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým..
10 557,25 Kč Cena bez DPH: 8 725,00 Kč
326-353-30 - 2-3/50-75 mikrometr třmenový na měření závitů
Třmenový mikrometr na měření závitů 50-75 mm/2-3" 326-353-30Digimatic třmenové mikrometry na měření ..
33 275,00 Kč Cena bez DPH: 27 500,00 Kč
342-263-30 - mikrometr třmenový 50-75mm
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úhlem 30° 342-263-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s měřicím..
26 922,50 Kč Cena bez DPH: 22 250,00 Kč
111-117 - Mikrometr třmenový 50-75 mm
Třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 111-117Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřen..
10 073,25 Kč Cena bez DPH: 8 325,00 Kč
Tagy: mikrometr





