Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 25-50 mm 123-102
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené koncem vřetene ve tvaru talířku a dotekem umožňujícím měření tvarových prvků, jako jsou zuby ozubených kol, apod.. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 25–50mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±4 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 4 µm |
| Rovinnost: | 1 µm |
| Rovnoběžnost: | 4 µm |
| Měřicí plocha: | Vřeteno a dotek z tvrdokovu (123-113, -114, -115, -116) nebo z kalené oceli |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Měřitelný modul: | 0,5 - 6mm |
| Hmot.: | 250g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
123-102 - Mikrometr třmenový s talířk.doteky 25-50mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 123-102
- EAN: 4946368013008
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
9 105,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 7 525,00 Kč
Podobné výrobky
293-244-30 - Mikrometr třmenový digitální S bubínkovou řehtačkou 0-25 mm, IP 65, s výstupem dat
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 0-25 293-244-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 vyznaču..
7 895,25 Kč Cena bez DPH: 6 525,00 Kč
117-101 - Mikrometr třmenový s vyměnitelným dotekem
Mikrometr s vyměnitelným dotekem 117-101Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snadno vyměnit..
10 073,25 Kč Cena bez DPH: 8 325,00 Kč
293-821-30 - Mikrometr digitální 0-25mm, bez výstupu dat
MDC Lite Digitální Třmenový mikrometr 0-25 mm 293-821-30Mitutoyo základní, cenově výhodný digitální ..
5 747,50 Kč Cena bez DPH: 4 750,00 Kč
113-102 - Mikrometr třmenový na toleranční měření 0-25mm
Toleranční třmenové mikrometry 113-102Duální, Mitutoyo noniové mikrometry vytvořené jako nastaviteln..
14 399,00 Kč Cena bez DPH: 11 900,00 Kč
Tagy: mikrometr





