Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 123-101
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené koncem vřetene ve tvaru talířku a dotekem umožňujícím měření tvarových prvků, jako jsou zuby ozubených kol, apod.. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±4 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 4 µm |
| Rovinnost: | 1 µm |
| Rovnoběžnost: | 4 µm |
| Měřicí plocha: | Vřeteno a dotek z tvrdokovu (123-113, -114, -115, -116) nebo z kalené oceli |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Měřitelný modul: | 0,5 - 6mm |
| Hmot.: | 200g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
123-101 - Mikrometr třmenový s talířk.doteky 0-25 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 123-101
- EAN: 4946368012995
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
8 137,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 6 725,00 Kč
Podobné výrobky
293-230-30 - Mikrometr třmenový digitální 0-25 mm, IP-65, s výstupem dat
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 0-25 293-230-30Mitutoyo voděodolné digitální mikrometry vhodné pro..
9 528,75 Kč Cena bez DPH: 7 875,00 Kč
102-707 - Mikrometr s řehtačkovým bubínkem 0-25mm/0,001mm
Třmenový mikrometr s kombinovanou řehtačkou 0 - 25 mm 102-707Mitutoyo ne-digitální mikrometr s kombi..
2 934,25 Kč Cena bez DPH: 2 425,00 Kč
115-115 - Mikrometr třmenový na zaoblené plochy 0-25 mm
Třmenový mikrometr na měření klenutých ploch 115-115Mitutoyo noniové třmenové mikrometry s kulovým p..
5 354,25 Kč Cena bez DPH: 4 425,00 Kč
389-251-30 - Mikrometr třmenový DIGIMATIC s hlubokým třmenem 0-25 mm
Digitální třmenové mikrometry na měření tloušťky plechů IP65 389-251-30Digimatic třmenové mikrometry..
22 566,50 Kč Cena bez DPH: 18 650,00 Kč
Tagy: mikrometr





