Třmenový mikrometr s hlubokým třmenem 0/25 mm 118-103
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené hlubokým vyložením třmene umožňující měření tloušťky plechů dále od okraje tabule plechu, které nelze měřit standardními mikrometry. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Model: | PMU300-25 |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±5 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±5 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 3 µm |
| Rovinnost: | 1 µm |
| Rovnoběžnost: | 3 µm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Dotek / Vřeteno: | Provedení A, plochý/plochý |
| Vřeteno: | Vyložení třmene do 150 mm : ø6,35 mm, s aretacíVyložení třmene do 300 mm : ø8 mm, stoupání vřetene 0,5 mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø21 mm |
| Měřicí síla: | 10 - 14N |
| Hmot.: | 2650g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- nastavovací měrky (od 25 mm)
118-103 - Mikrometr třmenový s hlubokým třmenem 0-25 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 118-103
- EAN: 4946368011837
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
16 788,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 13 875,00 Kč
Podobné výrobky
510-141 - mikrometr třmenový s přesným úchylkoměrem 0-25 mm
Třmenový mikrometr s úchylkoměrem 510-141Třmenové mikrometry s úchylkoměrem, které umožňují prováděn..
25 500,75 Kč Cena bez DPH: 21 075,00 Kč
123-102 - Mikrometr třmenový s talířk.doteky 25-50mm
Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 25-50 mm 123-102Mitutoyo noniové třmenové mikrometr..
9 105,25 Kč Cena bez DPH: 7 525,00 Kč
114-162 - Mikrometr třmenový s prizm. dotekem 10,0-25 mm
Třmenový mikrometr s měřicími plochami bez drážek 114-162Třmenové mikrometry s prizmatickým měřicím ..
14 157,00 Kč Cena bez DPH: 11 700,00 Kč
389-252-30 - Mikrometr třmenový DIGIMATIC s hlubokým třmenem 25-50 mm
Digitální třmenové mikrometry na měření tloušťky plechů IP65 389-252-30Digimatic třmenové mikrometry..
24 351,25 Kč Cena bez DPH: 20 125,00 Kč
Tagy: mikrometr





