Mikrometr s vyměnitelným dotekem 117-102
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snadno vyměnitelnými doteky zaručujícími širokou škálu různých měření, jako je měření tlouštěk trubek, vzdáleností žebra od hrany a výšky nýtů. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 25–50mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 3 μm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm (vřeteno), 2 µm (dotek) |
| Rovnoběžnost: | 3 μm |
| Měřicí plocha: | Vřeteno osazené tvrdokovem, jemně lapované a dotek z kalené oceli |
| Vřeteno: | ø 6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Obsah sady: | Doteky 201379, 201216 |
| Hmot.: | 320g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- doteků
117-102 - Mikrometr třmenový s vyměnitelným dotekem
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 117-102
- EAN: 4946368011783
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
12 735,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 10 525,00 Kč
Podobné výrobky
293-241-30 - Mikrometr třmenový digitální 25-50mm, IP 65, bez výstupu dat včetně nástavné měrky
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 25-50 293-241-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 vyznač..
10 345,50 Kč Cena bez DPH: 8 550,00 Kč
114-122 - Mikrometr třmenový s prizm.dotekem 25-45mm
Třmenový mikrometr s měřicími plochami bez drážek 114-122Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatře..
22 838,75 Kč Cena bez DPH: 18 875,00 Kč
293-235-30 - Mikrometr třmenový digitální 25-50 mm, IP 65, s výstupem dat
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 25-50 293-235-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 vyznač..
13 763,75 Kč Cena bez DPH: 11 375,00 Kč
145-185 - Mikrometr s čelistmi pro vnitřní měření 5-30 mm
Analogový vnitřní mikrometr s měřicími čelistmi 5-30 mm 145-185Digimatic třmenové mikrometry s čelis..
9 044,75 Kč Cena bez DPH: 7 475,00 Kč
Tagy: mikrometr





