Mikrometr s vyměnitelným dotekem 117-101
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snadno vyměnitelnými doteky zaručujícími širokou škálu různých měření, jako je měření tlouštěk trubek, vzdáleností žebra od hrany a výšky nýtů. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 3 μm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Rovinnost: | 0,6 μm (vřeteno) 2 μm (dotek) |
| Rovnoběžnost: | 3 μm |
| Měřicí plocha: | Vřeteno osazené tvrdokovem, jemně lapované a dotek z kalené oceli |
| Vřeteno: | ø 6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Obsah sady: | Doteky 201217, 201216 |
| Hmot.: | 255g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- doteků
117-101 - Mikrometr třmenový s vyměnitelným dotekem
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 117-101
- EAN: 4946368011776
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
10 073,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 8 325,00 Kč
Podobné výrobky
112-201 - Mikrometr třmenový 0-25 mm s měřicími hroty 30° z kalené oceli
Třmenový mikrometr s měřicími hroty 30° 112-201Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým..
7 260,00 Kč Cena bez DPH: 6 000,00 Kč
147-103 - Mikrometr třmenový 0-13mm
Třmenový mikrometr pro přesnou kontrolu švů konzerv a plechovek 147-103Mitutoyo noniové třmenové mik..
8 228,00 Kč Cena bez DPH: 6 800,00 Kč
523-141 - pasametr 0-25 mm
Pasametr s přesným úchylkoměrem 523-141Tyto pasametry jsou navrženy k upevnění úchylkoměrů vhodných ..
17 726,50 Kč Cena bez DPH: 14 650,00 Kč
102-301 - Mikrometr třmenový 0-25 mm
Třmenové mikrometry s tepelně-izolačními plochami 102-301Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové ..
2 238,50 Kč Cena bez DPH: 1 850,00 Kč
Tagy: mikrometr





