Třmenový mikrometr na měření klenutých ploch 115-215
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry s kulovým pevným dotekem a kulovým zakončením vřetene jsou určeny především pro měření síly stěn trubek a potrubí. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Měřicí plocha: | Vřeteno a dotek: Osazené tvrdokovem, jemně lapované(Obj. č. 115-1xx, 115-2xx)Vřeteno: Osazené tvrdokovem, jemně lapovanéDotek: Kalená ocel(115-3xx) |
| Dotek / Vřeteno: | Provedení F, kulový dotek a vřeteno SR=4 mm |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 180g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
115-215 - Mikrometr třmenový na zaoblené plochy 0-25 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 115-215
- EAN: 4946368010724
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
6 322,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 5 225,00 Kč
Podobné výrobky
395-262-30 - Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem 0-25 mm
Digitální třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem, IP65 395-262-30Tyto DIGIMATIC ..
20 146,50 Kč Cena bez DPH: 16 650,00 Kč
123-102 - Mikrometr třmenový s talířk.doteky 25-50mm
Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 25-50 mm 123-102Mitutoyo noniové třmenové mikrometr..
9 105,25 Kč Cena bez DPH: 7 525,00 Kč
293-236-30 - Mikrometr třmenový digitální 50-75 mm, IP 65, s výstupem dat
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 50-75 293-236-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 vyznač..
16 819,00 Kč Cena bez DPH: 13 900,00 Kč
114-162 - Mikrometr třmenový s prizm. dotekem 10,0-25 mm
Třmenový mikrometr s měřicími plochami bez drážek 114-162Třmenové mikrometry s prizmatickým měřicím ..
14 157,00 Kč Cena bez DPH: 11 700,00 Kč
Tagy: mikrometr





