Třmenový mikrometr na měření klenutých ploch 115-118
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry s kulovým pevným dotekem jsou určeny především pro měření síly stěn trubek a potrubí. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 75–100mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±4 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Měřicí plocha: | Vřeteno a dotek: Osazené tvrdokovem, jemně lapované(Obj. č. 115-1xx, 115-2xx)Vřeteno: Osazené tvrdokovem, jemně lapovanéDotek: Kalená ocel(115-3xx) |
| Dotek / Vřeteno: | Provedení E, kulový dotek SR=4 mm/ploché vřeteno |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 375g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
115-118 - Mikrometr třmenový na zaoblené plochy 75-100mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 115-118
- EAN: 4946368010441
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
6 655,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 5 500,00 Kč
Podobné výrobky
326-354-30 - mikrometr třmenový na měření závitů
Třmenový mikrometr na měření závitů 75-100 mm/3-4" 326-354-30Digimatic třmenové mikrometry na měření..
35 029,50 Kč Cena bez DPH: 28 950,00 Kč
102-304 - Mikrometr třmenový 75-100 mm
Třmenové mikrometry s tepelně-izolačními plochami 102-304Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové ..
4 416,50 Kč Cena bez DPH: 3 650,00 Kč
523-144 - pasametr 75-100 mm
Pasametr s přesným úchylkoměrem 523-144Tyto pasametry jsou navrženy k upevnění úchylkoměrů vhodných ..
24 926,00 Kč Cena bez DPH: 20 600,00 Kč
293-963-30 - mikrometry sada 0-100 mm, IP 65, s výstupem dat
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 v sadě 0-100 293-963-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65..
54 752,50 Kč Cena bez DPH: 45 250,00 Kč
Tagy: mikrometr





