Třmenový mikrometr na měření klenutých ploch 115-116
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry s kulovým pevným dotekem jsou určeny především pro měření síly stěn trubek a potrubí. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 25–50mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Měřicí plocha: | Vřeteno a dotek: Osazené tvrdokovem, jemně lapované(Obj. č. 115-1xx, 115-2xx)Vřeteno: Osazené tvrdokovem, jemně lapovanéDotek: Kalená ocel(115-3xx) |
| Dotek / Vřeteno: | Provedení E, kulový dotek SR=4 mm/ploché vřeteno |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 240g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
115-116 - Mikrometr třmenový na zaoblené plochy 25-50mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 115-116
- EAN: 4946368010427
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
5 959,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 4 925,00 Kč
Podobné výrobky
193-102 - mikrometr třmenový s čítačem
Třmenový mikrometr s čítačem 25-50 mm 193-102Třmenové mikrometry s mechanickým čítačem nabízí násled..
7 018,00 Kč Cena bez DPH: 5 800,00 Kč
102-702 - Analogový mikrometr 25-50mm/0,01mm
Třmenový mikrometr s kombinovanou řehtačkou 25 - 50 mm 102-702Mitutoyo ne-digitální mikrometr s komb..
3 267,00 Kč Cena bez DPH: 2 700,00 Kč
343-251-30 - mikrometr třmenový ve zvláštním provedení 25-50mm
Digitální třmenový mikrometr s měřicími čelistmi pro měření na těžko přístupných místech 25-50 mm 34..
29 705,50 Kč Cena bez DPH: 24 550,00 Kč
369-251-30 - mikrometr třmenový 25-50 mm
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr 25-50 mm 369-251-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s talířkovým..
31 339,00 Kč Cena bez DPH: 25 900,00 Kč
Tagy: mikrometr





