Třmenový mikrometr na měření klenutých ploch 115-115
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry s kulovým pevným dotekem jsou určeny především pro měření síly stěn trubek a potrubí. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Měřicí plocha: | Vřeteno a dotek: Osazené tvrdokovem, jemně lapované(Obj. č. 115-1xx, 115-2xx)Vřeteno: Osazené tvrdokovem, jemně lapovanéDotek: Kalená ocel(115-3xx) |
| Dotek / Vřeteno: | Provedení E, kulový dotek SR=4mm/ploché vřeteno |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 180g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
115-115 - Mikrometr třmenový na zaoblené plochy 0-25 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 115-115
- EAN: 4946368010410
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
5 354,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 4 425,00 Kč
Podobné výrobky
107-201 - Mikrometr třmenový 0-25mm
Třmenový mikrometr pro sériová měření 107-201Třmenové mikrometry s číselníkovým úchylkoměrem umožňuj..
13 400,75 Kč Cena bez DPH: 11 075,00 Kč
293-821-30 - Mikrometr digitální 0-25mm, bez výstupu dat
MDC Lite Digitální Třmenový mikrometr 0-25 mm 293-821-30Mitutoyo základní, cenově výhodný digitální ..
5 747,50 Kč Cena bez DPH: 4 750,00 Kč
147-301 - Mikrometr třmenový 0-25mm
Třmenový mikrometr s obzvlášť malým vyložením třmene 147-301Mitutoyo noniové třmenové mikrometry pro..
9 528,75 Kč Cena bez DPH: 7 875,00 Kč
111-215 - Mikrometr třmenový 0-25 mm
Třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 111-215Třmenové mikrometry se zúženými měřicími plo..
7 260,00 Kč Cena bez DPH: 6 000,00 Kč
Tagy: mikrometr





