Třmenový mikrometr s měřicími plochami bez drážek 114-204
Třmenové mikrometry s prizmatickým měřicím dotekem jsou vhodné především na měření řezných nástrojů. Nabízí následující výhody: Na měření vnějšího průměru řezných nástrojů se třemi nebo pěti břity, např. závitníků, frézek, výstružníků, apod. Prizmatické doteky s drážkou ve středu jsou vhodné pro měření středního průměru závitu šroubu pomocí jedno-drátkové metody.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±4 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Dotek: | Bez drážky |
| Měřicí plocha: | Prizmatický úhel 60°/108° |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,75 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Nastavovací měrky: | 167-327 ø 5 mm |
| Hmot.: | 290g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky
- klíče
114-204 - Mikrometr třmenový s prizm. dotekem 2,3-25 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 114-204
- EAN: 4946368010380
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
16 819,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 13 900,00 Kč
Podobné výrobky
114-102 - Mikrometr třmenový s prizm. dotekem 10,0-25 mm
Třmenový mikrometr s prizmatickým měřicím dotekem 114-102Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatře..
14 399,00 Kč Cena bez DPH: 11 900,00 Kč
115-215 - Mikrometr třmenový na zaoblené plochy 0-25 mm
Třmenový mikrometr na měření klenutých ploch 115-215Mitutoyo noniové třmenové mikrometry s kulovým p..
6 322,25 Kč Cena bez DPH: 5 225,00 Kč
193-101 - mikrometr třmenový 0-25 mm/0,01 mm s mech. čítačem
Třmenový mikrometr s čítačem 0-25 mm 193-101Třmenové mikrometry s mechanickým čítačem nabízí následu..
4 688,75 Kč Cena bez DPH: 3 875,00 Kč
123-102 - Mikrometr třmenový s talířk.doteky 25-50mm
Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 25-50 mm 123-102Mitutoyo noniové třmenové mikrometr..
9 105,25 Kč Cena bez DPH: 7 525,00 Kč
Tagy: mikrometr





