Třmenový mikrometr s měřicími plochami bez drážek 114-162
Třmenové mikrometry s prizmatickým měřicím dotekem jsou vhodné především na měření řezných nástrojů. Nabízí následující výhody: Na měření vnějšího průměru řezných nástrojů se třemi nebo pěti břity, např. závitníků, frézek, výstružníků, apod. Prizmatické doteky s drážkou ve středu jsou vhodné pro měření středního průměru závitu šroubu pomocí jedno-drátkové metody.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 10–25mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±4 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Dotek: | Bez drážky |
| Měřicí plocha: | Prizmatický úhel 60°/108° |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,75 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Nastavovací měrky: | 167-328 ø 10 mm |
| Hmot.: | 280g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky
- klíče
114-162 - Mikrometr třmenový s prizm. dotekem 10,0-25 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 114-162
- EAN: 4946368010342
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
14 157,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 11 700,00 Kč
Podobné výrobky
112-153 - Mikrometr třmenový 0-25mm s měřicími hroty 15° z kalené oceli
Třmenový mikrometr s měřicími hroty 15° 112-153Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým..
7 260,00 Kč Cena bez DPH: 6 000,00 Kč
395-271-30 - Digitální třmenový mikrometr pro měření klenutých ploch 0-25 mm
DIGIMATIC Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem 395-271-30Tyto DIGIMATIC Třmeno..
11 767,25 Kč Cena bez DPH: 9 725,00 Kč
326-251-30 - digitální mikrometr třmenový na měření závitů
Třmenový mikrometr na měření závitů 0-25 mm 326-251-30Digimatic třmenové mikrometry na měření závitů..
26 438,50 Kč Cena bez DPH: 21 850,00 Kč
510-141 - mikrometr třmenový s přesným úchylkoměrem 0-25 mm
Třmenový mikrometr s úchylkoměrem 510-141Třmenové mikrometry s úchylkoměrem, které umožňují prováděn..
25 500,75 Kč Cena bez DPH: 21 075,00 Kč
Tagy: mikrometr





