Třmenový mikrometr s měřicími plochami bez drážek 114-161
Třmenové mikrometry s prizmatickým měřicím dotekem jsou vhodné především na měření řezných nástrojů. Nabízí následující výhody: Na měření vnějšího průměru řezných nástrojů se třemi nebo pěti břity, např. závitníků, frézek, výstružníků, apod. Prizmatické doteky s drážkou ve středu jsou vhodné pro měření středního průměru závitu šroubu pomocí jedno-drátkové metody.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 1–15mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±4 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Dotek: | Bez drážky |
| Měřicí plocha: | Prizmatický úhel 60°/108° |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,75 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Nastavovací měrky: | 167-327 ø 5 mm |
| Hmot.: | 120g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky
- klíče
114-161 - Mikrometr třmenový s prizm. dotekem 1,0-15 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 114-161
- EAN: 4946368010335
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
11 495,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 9 500,00 Kč
Podobné výrobky
342-271-30 - Mikrometr třmenový 0-25 mm pro měření výšky zřasení
"DIGIMATIC" Třmenový mikrometr QUICK pro měření výšky zřasení 342-271-30Třmenové mikrometry na měřen..
21 780,00 Kč Cena bez DPH: 18 000,00 Kč
395-263-30 - Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem 0-25 mm
DIGIMATIC Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem 0-25 mm 395-263-30Tyto DIGIMATI..
20 146,50 Kč Cena bez DPH: 16 650,00 Kč
114-162 - Mikrometr třmenový s prizm. dotekem 10,0-25 mm
Třmenový mikrometr s měřicími plochami bez drážek 114-162Třmenové mikrometry s prizmatickým měřicím ..
14 157,00 Kč Cena bez DPH: 11 700,00 Kč
119-202 - Mikrometr třmenový 0-25 mm
Třmenový mikrometr ve zvláštním provedení na měření plechů a pásů 119-202Třmenové mikrometry na měře..
11 374,00 Kč Cena bez DPH: 9 400,00 Kč
Tagy: mikrometr





