Třmenový mikrometr s měřicími plochami bez drážek 114-124
Třmenové mikrometry s prizmatickým měřicím dotekem jsou vhodné především na měření řezných nástrojů. Nabízí následující výhody: Na měření vnějšího průměru řezných nástrojů se třemi nebo pěti břity, např. závitníků, frézek, výstružníků, apod. Prizmatické doteky s drážkou ve středu jsou vhodné pro měření středního průměru závitu šroubu pomocí jedno-drátkové metody.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 65–85mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±7 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±7 µm |
| Dotek: | Bez drážky |
| Měřicí plocha: | Prizmatický úhel 60°/108° |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,75 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Nastavovací měrky: | 167-332 ø 70 mm |
| Hmot.: | 760g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky
- klíče
114-124 - Mikrometr třmenový s prizm.dotekem 65-85mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 114-124
- EAN: 4946368010182
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
30 461,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 25 175,00 Kč
Podobné výrobky
193-104 - mikrometr třmenový s čítačem
Třmenový mikrometr s čítačem 75-100 mm 193-104Třmenové mikrometry s mechanickým čítačem nabízí násle..
9 468,25 Kč Cena bez DPH: 7 825,00 Kč
293-243-30 - Mikrometr třmenový digitální 75-100mm, IP-65, bez výstupu dat včetně nástavné měrky
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 75-100 293-243-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 vyzna..
14 187,25 Kč Cena bez DPH: 11 725,00 Kč
343-253-30 - mikrometr třmenový ve zvláštním provedení 75-100mm
Digitální třmenový mikrometr s měřicími čelistmi pro měření na těžko přístupných místech 75-100 mm 3..
32 700,25 Kč Cena bez DPH: 27 025,00 Kč
112-216 - Mikrometr třmenový 75-100 mm s měřicími hroty 30° z tvrdokovu
Třmenový mikrometr s měřicími hroty 30° 112-216Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým..
11 797,50 Kč Cena bez DPH: 9 750,00 Kč
Tagy: mikrometr





