Třmenový mikrometr s měřicími plochami bez drážek 114-123
Třmenové mikrometry s prizmatickým měřicím dotekem jsou vhodné především na měření řezných nástrojů. Nabízí následující výhody: Na měření vnějšího průměru řezných nástrojů se třemi nebo pěti břity, např. závitníků, frézek, výstružníků, apod. Prizmatické doteky s drážkou ve středu jsou vhodné pro měření středního průměru závitu šroubu pomocí jedno-drátkové metody.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 45–65mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±6 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±6 µm |
| Dotek: | Bez drážky |
| Měřicí plocha: | Prizmatický úhel 60°/108° |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,75 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Nastavovací měrky: | 167-331 ø 55 mm |
| Hmot.: | 540g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky
- klíče
114-123 - Mikrometr třmenový s prizm.dotekem 45-65mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 114-123
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
24 260,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 20 050,00 Kč
Podobné výrobky
103-139-10 - Mikrometr třmenový 50-75 mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 50-75 mm 103-139-10Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniov..
3 327,50 Kč Cena bez DPH: 2 750,00 Kč
145-187 - Mikrometr s čelistmi pro vnitřní měření 50-75mm
Analogový vnitřní mikrometr s měřicími čelistmi 50-75 mm 145-187Digimatic třmenové mikrometry s čeli..
10 648,00 Kč Cena bez DPH: 8 800,00 Kč
193-901 - mikrometr třmenový s čítačem,sada-3
Sada třmenových mikrometrů s čítačem 193-901Třmenové mikrometry s mechanickým čítačem nabízí následu..
19 602,00 Kč Cena bez DPH: 16 200,00 Kč
331-263-30 - mikrometr třmenový
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 331-263-30Digimatic třmenové mi..
27 890,50 Kč Cena bez DPH: 23 050,00 Kč
Tagy: mikrometr





