Třmenový mikrometr s prizmatickým měřicím dotekem 114-121
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené prizmatickým dotekem umožňující měření 5-břitých řezných nástrojů, jako jsou výhrubníky, výstružníky, apod. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 5–25mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±4 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Dotek: | S drážkou |
| Poznámka: | S drážkou |
| Měřicí plocha: | Prizmatický úhel 60°/108° |
| Vřeteno: | ø 6,35 mm, stoupání vřetene 0,75 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Nastavovací měrky: | 167-327 ø 5 mm |
| Hmot.: | 255g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky
- klíče
114-121 - Mikrometr třmenový s prizm.dotekem 5-25 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 114-121
- EAN: 4946368010151
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
16 546,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 13 675,00 Kč
Podobné výrobky
112-213 - Mikrometr třmenový 0-25mm s měřicími hroty 30° z tvrdokovu
Třmenový mikrometr s měřicími hroty 30° 112-213Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým..
8 046,50 Kč Cena bez DPH: 6 650,00 Kč
293-244-30 - Mikrometr třmenový digitální S bubínkovou řehtačkou 0-25 mm, IP 65, s výstupem dat
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 0-25 293-244-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 vyznaču..
7 895,25 Kč Cena bez DPH: 6 525,00 Kč
324-251-30 - mikrometr třmenový pro měření ozubení 0-25mm
Digitální třmenový mikrometr na měření ozubení IP65 324-251-30Třmenové mikrometry na měření ozubenýc..
31 066,75 Kč Cena bez DPH: 25 675,00 Kč
422-260-30 - mikrometr třmenový na měření drážek 0-25mm
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úzkými měřicími ploškami Provedení B 422-260-30DIGIMATIC Tř..
36 300,00 Kč Cena bez DPH: 30 000,00 Kč
Tagy: mikrometr





