Třmenový mikrometr s měřicími plochami bez drážek 114-107
Třmenové mikrometry s prizmatickým měřicím dotekem jsou vhodné především na měření řezných nástrojů. Nabízí následující výhody: Na měření vnějšího průměru řezných nástrojů se třemi nebo pěti břity, např. závitníků, frézek, výstružníků, apod. Prizmatické doteky s drážkou ve středu jsou vhodné pro měření středního průměru závitu šroubu pomocí jedno-drátkové metody.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 85–100mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±7 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±7 µm |
| Dotek: | Bez drážky |
| Měřicí plocha: | Prizmatický úhel 60°/108° |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,75 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Nastavovací měrky: | 167-333 ø 85 mm |
| Hmot.: | 1160g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky
- klíče
114-107 - Mikrometr třmenový s prizm.dotekem 85-100mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 114-107
- EAN: 4946368010021
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
22 324,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 18 450,00 Kč
Podobné výrobky
523-144 - pasametr 75-100 mm
Pasametr s přesným úchylkoměrem 523-144Tyto pasametry jsou navrženy k upevnění úchylkoměrů vhodných ..
24 926,00 Kč Cena bez DPH: 20 600,00 Kč
126-128 - Mikrometr třmenový na měření závitů
Třmenový mikrometr na měření závitů 75-100 mm 126-128Mitutoyo ne-digitální mikrometr se snadno vyměn..
15 820,75 Kč Cena bez DPH: 13 075,00 Kč
331-254-30 - mikrometr třmenový 75-100mm
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 331-254-30Digimatic třmenové mi..
29 130,75 Kč Cena bez DPH: 24 075,00 Kč
104-139A - Mikrometr třmenový 0-100 mm
Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-139AMitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snad..
14 641,00 Kč Cena bez DPH: 12 100,00 Kč
Tagy: mikrometr





