Třmenový mikrometr s měřicími plochami bez drážek 114-106
Třmenové mikrometry s prizmatickým měřicím dotekem jsou vhodné především na měření řezných nástrojů. Nabízí následující výhody: Na měření vnějšího průměru řezných nástrojů se třemi nebo pěti břity, např. závitníků, frézek, výstružníků, apod. Prizmatické doteky s drážkou ve středu jsou vhodné pro měření středního průměru závitu šroubu pomocí jedno-drátkové metody.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 70–85mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±7 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±7 µm |
| Dotek: | Bez drážky |
| Měřicí plocha: | Prizmatický úhel 60°/108° |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,75 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Nastavovací měrky: | 167-332 ø 70 mm |
| Hmot.: | 910g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky
- klíče
114-106 - Mikrometr třmenový s prizm.dotekem 70-85mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 114-106
- EAN: 4946368010014
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
20 116,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 16 625,00 Kč
Podobné výrobky
326-254-30 - mikrometr třmenový na měření závitů
Třmenový mikrometr na měření závitů 75-100 mm 326-254-30Digimatic třmenové mikrometry na měření závi..
35 029,50 Kč Cena bez DPH: 28 950,00 Kč
193-902 - mikrometr třmenový s čítačem,sada-4
Sada třmenových mikrometrů s čítačem 193-902Třmenové mikrometry s mechanickým čítačem nabízí následu..
28 677,00 Kč Cena bez DPH: 23 700,00 Kč
293-243-30 - Mikrometr třmenový digitální 75-100mm, IP-65, bez výstupu dat včetně nástavné měrky
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 75-100 293-243-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 vyzna..
14 187,25 Kč Cena bez DPH: 11 725,00 Kč
395-274-30 - Digitální třmenový mikrometr pro měření klenutých ploch 75-100mm
DIGIMATIC Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem 75-100 mm 395-274-30Tyto DIGIMA..
25 894,00 Kč Cena bez DPH: 21 400,00 Kč
Tagy: mikrometr





