Třmenový mikrometr s měřicími plochami bez drážek 114-105
Třmenové mikrometry s prizmatickým měřicím dotekem jsou vhodné především na měření řezných nástrojů. Nabízí následující výhody: Na měření vnějšího průměru řezných nástrojů se třemi nebo pěti břity, např. závitníků, frézek, výstružníků, apod. Prizmatické doteky s drážkou ve středu jsou vhodné pro měření středního průměru závitu šroubu pomocí jedno-drátkové metody.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 55–70mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±6 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±6 µm |
| Dotek: | Bez drážky |
| Měřicí plocha: | Prizmatický úhel 60°/108° |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,75 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Nastavovací měrky: | 167-331 ø 55 mm |
| Hmot.: | 675g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky
- klíče
114-105 - Mikrometr třmenový s prizm.dotekem 55-70mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 114-105
- EAN: 4946368010007
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
17 817,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 14 725,00 Kč
Podobné výrobky
123-103 - Mikrometr třmenový s talířk.doteky 50-75mm
Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 50-75 mm 123-103Mitutoyo noniové třmenové mikrometr..
10 012,75 Kč Cena bez DPH: 8 275,00 Kč
112-215 - Mikrometr třmenový 50-75mm s měřicími hroty 30° z tvrdokovu
Třmenový mikrometr s měřicími hroty 30° 112-215Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým..
10 375,75 Kč Cena bez DPH: 8 575,00 Kč
115-117 - Mikrometr třmenový na zaoblené plochy 50-75mm
Třmenový mikrometr na měření klenutých ploch 115-117Mitutoyo noniové třmenové mikrometry s kulovým p..
6 352,50 Kč Cena bez DPH: 5 250,00 Kč
342-263-30 - mikrometr třmenový 50-75mm
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úhlem 30° 342-263-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s měřicím..
26 922,50 Kč Cena bez DPH: 22 250,00 Kč
Tagy: mikrometr





