Třmenový mikrometr s prizmatickým měřicím dotekem 114-102
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené prizmatickým dotekem umožňující měření 3-břitých řezných nástrojů, jako jsou výhrubníky, výstružníky, apod. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 10–25mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±4 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Dotek: | S drážkou |
| Měřicí plocha: | Prizmatický úhel 60°/108° |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,75 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Nastavovací měrky: | 167-328 ø 10 mm |
| Hmot.: | 280g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky
- klíče
114-102 - Mikrometr třmenový s prizm. dotekem 10,0-25 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 114-102
- EAN: 4946368009971
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
14 399,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 11 900,00 Kč
Podobné výrobky
114-101 - Mikrometr třmenový s prizm. dotekem 1,0-15 mm
Třmenový mikrometr s prizmatickým měřicím dotekem 114-101Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatře..
12 251,25 Kč Cena bez DPH: 10 125,00 Kč
323-250-30 - mikrometr třmenový digitální s talířkovými měřícími doteky na měření ozubení, rozsah 0-25mm
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr 0-25 mm 323-250-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s talířkovými..
14 792,25 Kč Cena bez DPH: 12 225,00 Kč
389-271-30 - mikrometr třmenový DIGIMATIC s hlubokým třmenem
Digitální třmenové mikrometry na měření plechů IP65 389-271-30Digimatic třmenové mikrometry navržené..
22 566,50 Kč Cena bez DPH: 18 650,00 Kč
112-165 - Mikrometr třmenový 0-25mm s měřicími hroty 15° z tvrdokovu
Třmenový mikrometr s měřicími hroty 15° 112-165Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým..
8 046,50 Kč Cena bez DPH: 6 650,00 Kč
Tagy: mikrometr





