Třmenový mikrometr s prizmatickým měřicím dotekem 114-101
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené prizmatickým dotekem umožňující měření 3-břitých řezných nástrojů, jako jsou výhrubníky, výstružníky, apod. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 1–15mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±4 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Dotek: | S drážkou |
| Měřicí plocha: | Prizmatický úhel 60°/108° |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,75 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Nastavovací měrky: | 167-327 ø 5 mm |
| Hmot.: | 120g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky
- klíče
114-101 - Mikrometr třmenový s prizm. dotekem 1,0-15 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 114-101
- EAN: 4946368009964
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
12 251,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 10 125,00 Kč
Podobné výrobky
114-137 - Mikrometr třmenový s prizm.dotekem 2,3-25mm
Třmenový mikrometr s měřicími plochami bez drážek 114-137Třmenové mikrometry s prizmatickým měřicím ..
18 392,00 Kč Cena bez DPH: 15 200,00 Kč
323-250-30 - mikrometr třmenový digitální s talířkovými měřícími doteky na měření ozubení, rozsah 0-25mm
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr 0-25 mm 323-250-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s talířkovými..
14 792,25 Kč Cena bez DPH: 12 225,00 Kč
395-262-30 - Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem 0-25 mm
Digitální třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem, IP65 395-262-30Tyto DIGIMATIC ..
20 146,50 Kč Cena bez DPH: 16 650,00 Kč
147-105 - Mikrometr třmenový 0-13mm
Třmenový mikrometr pro přesnou kontrolu švů konzerv a plechovek 147-105Mitutoyo noniové třmenové mik..
8 651,50 Kč Cena bez DPH: 7 150,00 Kč
Tagy: mikrometr





