Toleranční třmenové mikrometry 113-103
Duální, Mitutoyo noniové mikrometry vytvořené jako nastavitelné třmenové kalibry pro vyhodnocení DOBRÝ/ZMETEK pro testování rozměrů součástek pomocí současného nastavení horní a dolní toleranční meze.
| Model: | LMM-50 |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 25–50mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 3 µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 3 µm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované, s fazetkou |
| Vřeteno: | ø 6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 380g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
113-103 - Mikrometr třmenový na toleranční měření 25-50mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 113-103
- EAN: 4946368009858
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
17 272,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 14 275,00 Kč
Podobné výrobky
193-102 - mikrometr třmenový s čítačem
Třmenový mikrometr s čítačem 25-50 mm 193-102Třmenové mikrometry s mechanickým čítačem nabízí násled..
7 018,00 Kč Cena bez DPH: 5 800,00 Kč
342-262-30 - mikrometr třmenový 25-50mm
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úhlem 30° 342-262-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s měřicím..
25 500,75 Kč Cena bez DPH: 21 075,00 Kč
143-102 - Mikrometr třmenový s měřícími rameny 25-50mm
Třmenový mikrometr s měřicími rameny 25-50 mm 143-102Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené t..
12 523,50 Kč Cena bez DPH: 10 350,00 Kč
326-352-30 - 1-2/25-50 mikrometr třmenový na měření závitů
Třmenový mikrometr na měření závitů 25-50 mm/1-2" 326-352-30Digimatic třmenové mikrometry na měření ..
32 458,25 Kč Cena bez DPH: 26 825,00 Kč
Tagy: mikrometr





