Toleranční třmenové mikrometry 113-102
Duální, Mitutoyo noniové mikrometry vytvořené jako nastavitelné třmenové kalibry pro vyhodnocení DOBRÝ/ZMETEK pro testování rozměrů součástek pomocí současného nastavení horní a dolní toleranční meze.
| Model: | LMM-25 |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 3 µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 3 µm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované, s fazetkou |
| Vřeteno: | ø 6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 340g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
113-102 - Mikrometr třmenový na toleranční měření 0-25mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 113-102
- EAN: 4946368009841
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
14 399,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 11 900,00 Kč
Podobné výrobky
114-102 - Mikrometr třmenový s prizm. dotekem 10,0-25 mm
Třmenový mikrometr s prizmatickým měřicím dotekem 114-102Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatře..
14 399,00 Kč Cena bez DPH: 11 900,00 Kč
112-213 - Mikrometr třmenový 0-25mm s měřicími hroty 30° z tvrdokovu
Třmenový mikrometr s měřicími hroty 30° 112-213Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým..
8 046,50 Kč Cena bez DPH: 6 650,00 Kč
147-103 - Mikrometr třmenový 0-13mm
Třmenový mikrometr pro přesnou kontrolu švů konzerv a plechovek 147-103Mitutoyo noniové třmenové mik..
8 228,00 Kč Cena bez DPH: 6 800,00 Kč
123-102 - Mikrometr třmenový s talířk.doteky 25-50mm
Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 25-50 mm 123-102Mitutoyo noniové třmenové mikrometr..
9 105,25 Kč Cena bez DPH: 7 525,00 Kč
Tagy: mikrometr





