Třmenový mikrometr na měření výšky zřasení 0-25 mm 112-401
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým vřetenem umožňující měření výšky pájených elektrických kontaktů. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Měřicí plocha: | Kalená ocel, jemně lapováno |
| Vřeteno: | S aretacíø 6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm (342-271-30, 112-401)Bez aretaceø 6,35 mm, stoupání vřetene 10 mm (342-451-20) |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 3 - 8N |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Přibl. 2,4 roku (342-271-30),5 let při běžném používání(342-451-20) |
| Hmot.: | 165g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
112-401 - Mikrometr třmenový s měř.hroty
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 112-401
- EAN: 4946368009735
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
9 105,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 7 525,00 Kč
Podobné výrobky
324-251-30 - mikrometr třmenový pro měření ozubení 0-25mm
Digitální třmenový mikrometr na měření ozubení IP65 324-251-30Třmenové mikrometry na měření ozubenýc..
31 066,75 Kč Cena bez DPH: 25 675,00 Kč
293-821-30 - Mikrometr digitální 0-25mm, bez výstupu dat
MDC Lite Digitální Třmenový mikrometr 0-25 mm 293-821-30Mitutoyo základní, cenově výhodný digitální ..
5 747,50 Kč Cena bez DPH: 4 750,00 Kč
143-101 - Mikrometr třmenový s měřícími rameny 0-25mm
Třmenový mikrometr s měřicími rameny 0-25 mm 143-101Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené tř..
11 797,50 Kč Cena bez DPH: 9 750,00 Kč
523-121 - pasametr 0-25 mm
Pasametr s přesným úchylkoměrem 523-121A Mitutoyo rapid-retraction-anvil snap meter equipped with a ..
21 598,50 Kč Cena bez DPH: 17 850,00 Kč
Tagy: mikrometr





