Třmenový mikrometr s měřicími hroty 30° 112-225
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým vřetenem a dotekem umožňující měření v zakřivených oválných prvcích, jako jsou vrtané otvory, apod. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Palcové |
| Rozsah měření: | 0–1" |
| Děl. stup.: | 0,001" |
| Dělení stupnice: | 0,001" |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±0.00015" |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±0,00015" |
| Měřicí plocha: | Vřeteno a dotek osazené tvrdokovem nebo z kalené oceli, poloměr měřicího doteku 0.3 mm |
| Kužel: | 30° |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 3 - 8N |
| Hmot.: | 205g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
112-225 - Mikrometr třmenový 0-1 inch
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 112-225
- EAN: 4946368009599
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
7 260,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 6 000,00 Kč
Podobné výrobky
103-131 - Mikrometr třmenový 0-1 palce
Třmenový mikrometr 0 - 1" 103-131Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovou st..
2 420,00 Kč Cena bez DPH: 2 000,00 Kč
102-718 - 1-2inch mikrometr třmenový
Třmenový mikrometr s kombinovanou řehtačkou 1 - 2" 102-718Mitutoyo ne-digitální mikrometr s kombinov..
4 991,25 Kč Cena bez DPH: 4 125,00 Kč
103-132 - Imikrometr třmenový 1-2 palce
Třmenový mikrometr 1 - 2" 103-132Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovou st..
2 752,75 Kč Cena bez DPH: 2 275,00 Kč
422-330-30 - Mirometr Mitutoyo blade
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úzkými měřicími ploškami Provedení A 422-330-30DIGIMATIC Tř..
34 817,75 Kč Cena bez DPH: 28 775,00 Kč
Tagy: mikrometr




