Třmenový mikrometr s měřicími hroty 30° 112-204
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým vřetenem a dotekem umožňující měření v zakřivených oválných prvcích, jako jsou vrtané otvory, apod. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 75–100mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±4 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Měřicí plocha: | Vřeteno a dotek z tvrdokovu nebo z kalené oceli, poloměr měřicího doteku 0.3 mm |
| Kužel: | 30° |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 3 - 8N |
| Hmot.: | 500g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
112-204 - Mikrometr třmenový 75 - 100 mm s měřicími hroty 30° z kalené oceli
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 112-204
- EAN: 4946368009469
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
11 434,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 9 450,00 Kč
Podobné výrobky
126-128 - Mikrometr třmenový na měření závitů
Třmenový mikrometr na měření závitů 75-100 mm 126-128Mitutoyo ne-digitální mikrometr se snadno vyměn..
15 820,75 Kč Cena bez DPH: 13 075,00 Kč
143-104 - Mikrometr třmenový s měřícími rameny 75-100mm
Třmenový mikrometr s měřicími rameny 75-100 mm 143-104Třmenové mikrometry s měřicími čelistmi jsou s..
15 669,50 Kč Cena bez DPH: 12 950,00 Kč
342-254-30 - dig. mikrometr třmenový
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úhlem 15° 342-254-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s měřicím..
28 344,25 Kč Cena bez DPH: 23 425,00 Kč
114-124 - Mikrometr třmenový s prizm.dotekem 65-85mm
Třmenový mikrometr s měřicími plochami bez drážek 114-124Třmenové mikrometry s prizmatickým měřicím ..
30 461,75 Kč Cena bez DPH: 25 175,00 Kč
Tagy: mikrometr





