Třmenový mikrometr s měřicími hroty 30° 112-201
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým vřetenem a dotekem umožňující měření v zakřivených oválných prvcích, jako jsou vrtané otvory, apod. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Měřicí plocha: | Vřeteno a dotek osazené tvrdokovem nebo z kalené oceli, poloměr měřicího doteku 0.3 mm |
| Kužel: | 30° |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 3 - 8N |
| Hmot.: | 205g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
112-201 - Mikrometr třmenový 0-25 mm s měřicími hroty 30° z kalené oceli
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 112-201
- EAN: 4946368009438
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
7 260,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 6 000,00 Kč
Podobné výrobky
422-260-30 - mikrometr třmenový na měření drážek 0-25mm
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úzkými měřicími ploškami Provedení B 422-260-30DIGIMATIC Tř..
36 300,00 Kč Cena bez DPH: 30 000,00 Kč
107-201 - Mikrometr třmenový 0-25mm
Třmenový mikrometr pro sériová měření 107-201Třmenové mikrometry s číselníkovým úchylkoměrem umožňuj..
13 400,75 Kč Cena bez DPH: 11 075,00 Kč
342-251-30 - mikrometr digitální 0-25 mm s měřícími hroty
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úhlem 15° 342-251-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s měřicím..
23 171,50 Kč Cena bez DPH: 19 150,00 Kč
113-102 - Mikrometr třmenový na toleranční měření 0-25mm
Toleranční třmenové mikrometry 113-102Duální, Mitutoyo noniové mikrometry vytvořené jako nastaviteln..
14 399,00 Kč Cena bez DPH: 11 900,00 Kč
Tagy: mikrometr





