Třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 111-215
Třmenové mikrometry se zúženými měřicími plochami jsou určeny především pro měření drážek a tvarovaných dílů. Nabízí následující výhody: S osazenými měřicími plochami. Vhodné na měření drážek, drážkovaných hřídelů, zápichů, tvarovaných dílů, apod.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 2 µm |
| Rovinnost: | 0,3 µm |
| Rovnoběžnost: | 2 µm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované, stupňovité |
| Dotek / Vřeteno: | Provedení B, D=2 mm |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 205g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
111-215 - Mikrometr třmenový 0-25 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 111-215
- EAN: 4946368009179
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
7 260,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 6 000,00 Kč
Podobné výrobky
342-261-30 - mikrometr třmenový 0-25mm
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úhlem 30° 342-261-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s měřicím..
23 262,25 Kč Cena bez DPH: 19 225,00 Kč
326-251-30 - digitální mikrometr třmenový na měření závitů
Třmenový mikrometr na měření závitů 0-25 mm 326-251-30Digimatic třmenové mikrometry na měření závitů..
26 438,50 Kč Cena bez DPH: 21 850,00 Kč
114-165 - Mikrometr třmenový s prizm.dotekem 5-25 mm
Třmenový mikrometr s měřicími plochami bez drážek 114-165Třmenové mikrometry s prizmatickým měřicím ..
15 972,00 Kč Cena bez DPH: 13 200,00 Kč
147-301 - Mikrometr třmenový 0-25mm
Třmenový mikrometr s obzvlášť malým vyložením třmene 147-301Mitutoyo noniové třmenové mikrometry pro..
9 528,75 Kč Cena bez DPH: 7 875,00 Kč
Tagy: mikrometr





