Třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 111-118
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené vřetenem a dotekem zmenšenými v průměru umožňují měření oválných prvků, jako jsou drážky, apod. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 75–100mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±4 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 3 µm |
| Rovinnost: | 0,3 µm |
| Rovnoběžnost: | 3 µm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované, stupňovité |
| Dotek / Vřeteno: | Provedení A, D=3 mm |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 500g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
111-118 - Mikrometr třmenový 75-100mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 111-118
- EAN: 4946368008844
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
10 738,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 8 875,00 Kč
Podobné výrobky
326-354-30 - mikrometr třmenový na měření závitů
Třmenový mikrometr na měření závitů 75-100 mm/3-4" 326-354-30Digimatic třmenové mikrometry na měření..
35 029,50 Kč Cena bez DPH: 28 950,00 Kč
323-253-30 - mikrometr třmenový digitální s talířkovými měřícími doteky, rozsah 75-100
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr 75-100 mm 323-253-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s talířkový..
31 066,75 Kč Cena bez DPH: 25 675,00 Kč
293-247-30 - Mikrometr třmenový digitální S bubínkovou řehtačkou 75-100 mm, IP 65, s výstupem dat dat včetně nástavné měrky
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 75-100 293-247-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 vyzna..
15 972,00 Kč Cena bez DPH: 13 200,00 Kč
331-264-30 - mikrometr třmenový
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 331-264-30Digimatic třmenové mi..
29 130,75 Kč Cena bez DPH: 24 075,00 Kč
Tagy: mikrometr





