Třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 111-117
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené vřetenem a dotekem zmenšenými v průměru umožňují měření oválných prvků, jako jsou drážky, apod. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 50–75mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 2 µm |
| Rovinnost: | 0,3 µm |
| Rovnoběžnost: | 2 µm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované, stupňovité |
| Dotek / Vřeteno: | Provedení A, D=3 mm |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 370g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
111-117 - Mikrometr třmenový 50-75 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 111-117
- EAN: 4946368008837
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
10 073,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 8 325,00 Kč
Podobné výrobky
293-232-30 - Mikrometr třmenový digitální 50-75 mm, IP 65, s výstupem dat
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 50-75 293-232-30Mitutoyo voděodolné digitální mikrometry vhodné pr..
14 822,50 Kč Cena bez DPH: 12 250,00 Kč
102-303 - Mikrometr třmenový 50-75 mm
Třmenové mikrometry s tepelně-izolačními plochami 102-303Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové ..
3 811,50 Kč Cena bez DPH: 3 150,00 Kč
115-217 - Mikrometr třmenový na zaoblené plochy 50-75 mm
Třmenový mikrometr na měření klenutých ploch 115-217Mitutoyo noniové třmenové mikrometry s kulovým p..
7 320,50 Kč Cena bez DPH: 6 050,00 Kč
422-232-30 - mikrometr třmenový na měření drážek 50-75 mm
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úzkými měřicími ploškami Provedení A 422-232-30DIGIMATIC Tř..
38 024,25 Kč Cena bez DPH: 31 425,00 Kč
Tagy: mikrometr





