Třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 111-116
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené vřetenem a dotekem zmenšenými v průměru umožňují měření oválných prvků, jako jsou drážky, apod. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 25–50mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 2 µm |
| Rovinnost: | 0,3 µm |
| Rovnoběžnost: | 2 µm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované, stupňovité |
| Dotek / Vřeteno: | Provedení A, D=3 mm |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 305g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
111-116 - Mikrometr třmenový 25-50mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 111-116
- EAN: 4946368008820
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
8 863,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 7 325,00 Kč
Podobné výrobky
523-142 - pasametr 25-50 mm
Pasametr s přesným úchylkoměrem 523-142Tyto pasametry jsou navrženy k upevnění úchylkoměrů vhodných ..
20 600,25 Kč Cena bez DPH: 17 025,00 Kč
113-103 - Mikrometr třmenový na toleranční měření 25-50mm
Toleranční třmenové mikrometry 113-103Duální, Mitutoyo noniové mikrometry vytvořené jako nastaviteln..
17 272,75 Kč Cena bez DPH: 14 275,00 Kč
406-251-30 - OMV-50MX
Třmenový mikrometr s bubínkovou řehtačkou 25-50 mm 406-251-30Třmenové mikrometry s neotáčivým vřeten..
32 458,25 Kč Cena bez DPH: 26 825,00 Kč
326-352-30 - 1-2/25-50 mikrometr třmenový na měření závitů
Třmenový mikrometr na měření závitů 25-50 mm/1-2" 326-352-30Digimatic třmenové mikrometry na měření ..
32 458,25 Kč Cena bez DPH: 26 825,00 Kč
Tagy: mikrometr





