Vestavná mikrometrická hlavice 0 - 0,5" 110-112
Jedná se o diferenciální převodní šroub (extrémně jemný posuv) vestavných mikrometrických hlavic. Nabízí následující výhody: Mikrometrické hlavice s extrémně citlivou rychlostí posuvu. S neotáčivým vřetenem, zvláště vhodné pro přesné nastavení. Diferenciální posuvový mechanismus s dvojitým vřetenem umožňuje extrémně citlivé posuvy.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Palcové |
| Rozsah měření: | 0–0,05" |
| Děl. stup.: | 0.000005" |
| Dělení stupnice: | 0.000005" |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±0.00025" / ±0.00006" |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±0,00025" / ±0,00006" |
| Maximum Permissible Error J MPE (Narrow): | ±0,00006" |
| Měřicí plocha: | Plochá |
| Upínací stopky ø: | 0,5" |
| Upínací stopka: | S upínací maticí |
| Tl. uchyceníupínací matice: | 9,5mm |
| Speciální vlastnost: | Jemné nastavení |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Hmot.: | 150g |
Obsah balení
- In a paper box with spanner 200154
110-112 - 0-.05inch mikrometr vestavný
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 110-112
- EAN: 4946368008677
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
14 671,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 12 125,00 Kč
Podobné výrobky
148-851 - Vestavná mikrometrická hlavice s upínací maticí 0 - 0,5"
Vestavná mikrometrická hlavice s upínací maticí 0 - 0,5" 148-851Malé, standardní, Mitutoyo mikrometr..
2 934,25 Kč Cena bez DPH: 2 425,00 Kč
148-204 - hlavice mikrometrická vestavná
Extrémně malá vestavná mikrometrická hlavice 148-204Extrémně malé, miniaturní mikrometrické hlavice ..
2 510,75 Kč Cena bez DPH: 2 075,00 Kč
110-111 - 0-.05inch mikrometr vestavný
Vestavná mikrometrická hlavice 0 - 0,05" 110-111Mitutoyo mikrometrické hlavice s noniovou stupnicí s..
14 308,25 Kč Cena bez DPH: 11 825,00 Kč
148-852 - Vestavná mikrometrická hlavice s upínací maticí 0 - 0,5"
Vestavná mikrometrická hlavice s upínací maticí 0 - 0,5" 148-852Malé, standardní, Mitutoyo mikrometr..
3 085,50 Kč Cena bez DPH: 2 550,00 Kč
Tagy: mikrometr





