Vestavná mikrometrická hlavice 0-2,5 mm 110-102
Mitutoyo mikrometrické hlavice s noniovou stupnicí s extrémně jemným dělením, upínací maticí M12 mm na stopce a těžkým neotáčivým vřetenem Ø 8 mm opatřeným plochou měřicí plochou osazenou tvrdokovem.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–2,5mm |
| Děl. stup.: | 0,0001 mm |
| Dělení stupnice: | 0,0001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±5 µm / ±1,5 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±5 µm / ±1,5 µm |
| Maximum Permissible Error J MPE (Narrow): | ±1,5 µm |
| Měřicí plocha: | Plochá |
| Stopka ø: | 12mm |
| Upínací stopka: | S upínací maticí |
| Tl. uchyceníupínací matice: | 9,5mm |
| Speciální vlastnost: | Jemné nastavení |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Hmot.: | 150g |
Obsah balení
- In a paper box with spanner 200154
110-102 - Mikrometrická vestavná hlavice 0-2,5mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 110-102
- EAN: 4946368008608
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
14 671,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 12 125,00 Kč
Podobné výrobky
350-273-30 - Digitální vestavná mikrometrická hlavice 0-25mm
Digitální vestavná mikrometrická hlavice, ochrana IP65 350-273-30Vestavné mikrometrické hlavice s ro..
17 393,75 Kč Cena bez DPH: 14 375,00 Kč
164-164 - Digitální mikrometrická hlavice s rozsahem měření 0-2"
Digimatic mikrometrická hlavice 164-164Mitutoyo digitální mikrometrické hlavice s neotáčivým vřetene..
28 828,25 Kč Cena bez DPH: 23 825,00 Kč
350-251-30 - Digitální vestavná mikrometrická hlavice 0-25mm
DIGIMATIC Vestavná mikrometrická hlavice 0-25 mm 350-251-30Vestavné mikrometrické hlavice s rozsahem..
15 518,25 Kč Cena bez DPH: 12 825,00 Kč
152-380 - Vestavná mikrometrická hlavice se čtením v obou směrech 0-50mm
Vestavná mikrometrická hlavice se čtením v obou směrech 152-380Mitutoyo mikrometrické hlavice s obou..
17 787,00 Kč Cena bez DPH: 14 700,00 Kč
Tagy: mikrometr





