Vestavná mikrometrická hlavice 0-2,5 mm 110-101
Nedigitální mikrometrická hlavice Mitutoyo s vysokým rozlišením a stopkou M12 s upínací maticí a těžkým neotáčivým vřetenem o Ø 8 mm vybaveným plochým hrotem z tvrdokovu.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–2,5mm |
| Děl. stup.: | 0,001 mm |
| Dělení stupnice: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±5 µm / ±1,5 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±5 µm / ±1,5 µm |
| Maximum Permissible Error J MPE (Narrow): | ±1,5 µm |
| Měřicí plocha: | Plochá |
| Stopka ø: | 12mm |
| Upínací stopka: | S upínací maticí |
| Tl. uchyceníupínací matice: | 9,5mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Hmot.: | 150g |
Obsah balení
- In a paper box with spanner 200154
110-101 - Mikrometrická vestavná hlavice 0-2,5mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 110-101
- EAN: 4946368008592
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
14 308,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 11 825,00 Kč
Podobné výrobky
164-164 - Digitální mikrometrická hlavice s rozsahem měření 0-2"
Digimatic mikrometrická hlavice 164-164Mitutoyo digitální mikrometrické hlavice s neotáčivým vřetene..
28 828,25 Kč Cena bez DPH: 23 825,00 Kč
148-504 - hlavice mikrometrická vestavná 0-13mm s upínací maticí
Vestavná mikrometrická hlavice s upínací maticí 0-13 mm 148-504Malé, standardní, Mitutoyo mikrometri..
3 055,25 Kč Cena bez DPH: 2 525,00 Kč
148-215 - hlavice mikrometrická vestavná 0-5mm
Malá vestavná mikrometrická hlavice 148-215Extrémně malé, miniaturní mikrometrické hlavice určené pr..
3 630,00 Kč Cena bez DPH: 3 000,00 Kč
148-322 - vestavná mikrometrická hlavice
Mikrom. hlavice, posuv vřetene 0,25mm/rev. 148-322Mikrometrické hlavice standardního provedení, malé..
3 418,25 Kč Cena bez DPH: 2 825,00 Kč
Tagy: mikrometr





