Třmenový mikrometr pro sériová měření 107-202
Třmenové mikrometry s číselníkovým úchylkoměrem umožňují rychlá měření v sériové a velkosériové výrobě. Nabízí následující výhody: S číselníkovým úchylkoměrem pro přímé porovnání Dobrý/Zmetek při měření dílů ve velkosériové výrobě. Zdvihatelný zajiždějící dotek pro rychlá a hromadná měření. Zdvih zajíždějícího doteku 3 mm.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Roz. měř.: | 25–50mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Dělení stupnice: | 0.01 mm |
| Zdvih zajíždějicího doteku: | 3 mm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 2 µm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø 6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 520g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
107-202 - Mikrometr třmenový 25-50mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 107-202
- EAN: 4946368440590
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
15 034,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 12 425,00 Kč
Podobné výrobky
422-231-30 - mikrometr třmenový na měření drážek 25-50 mm
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úzkými měřicími ploškami Provedení A 422-231-30DIGIMATIC Tř..
36 542,00 Kč Cena bez DPH: 30 200,00 Kč
112-214 - Mikrometr třmenový 25-50 mm s měřicími hroty 30° z tvrdokovu
Třmenový mikrometr s měřicími hroty 30° 112-214Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým..
9 619,50 Kč Cena bez DPH: 7 950,00 Kč
126-126 - Mikrometr třmenový na měření závitů
Třmenový mikrometr na měření závitů 25-50 mm 126-126Mitutoyo ne-digitální mikrometr se snadno vyměni..
13 431,00 Kč Cena bez DPH: 11 100,00 Kč
293-245-30 - Mikrometr třmenový digitální S bubínkovou řehtačkou 25-50 mm, IP 65, s výstupem dat dat včetně nástavné měrky
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 25-50 293-245-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 vyznač..
10 587,50 Kč Cena bez DPH: 8 750,00 Kč
Tagy: mikrometr





