Třmenový mikrometr pro sériová měření 107-201
Třmenové mikrometry s číselníkovým úchylkoměrem umožňují rychlá měření v sériové a velkosériové výrobě. Nabízí následující výhody: S číselníkovým úchylkoměrem pro přímé porovnání Dobrý/Zmetek při měření dílů ve velkosériové výrobě. Zdvihatelný zajiždějící dotek pro rychlá a hromadná měření. Zdvih zajíždějícího doteku 3 mm.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Dělení stupnice: | 0.01 mm |
| Zdvih zajíždějicího doteku: | 3 mm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 2 μm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø 6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 480g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
107-201 - Mikrometr třmenový 0-25mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 107-201
- EAN: 4946368440583
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
13 400,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 11 075,00 Kč
Podobné výrobky
112-213 - Mikrometr třmenový 0-25mm s měřicími hroty 30° z tvrdokovu
Třmenový mikrometr s měřicími hroty 30° 112-213Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým..
8 046,50 Kč Cena bez DPH: 6 650,00 Kč
123-102 - Mikrometr třmenový s talířk.doteky 25-50mm
Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 25-50 mm 123-102Mitutoyo noniové třmenové mikrometr..
9 105,25 Kč Cena bez DPH: 7 525,00 Kč
293-234-30 - Mikrometr třmenový digitální 0-25 mm, IP 65, s výstupem dat
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 293-234-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 vyznačující ..
11 464,75 Kč Cena bez DPH: 9 475,00 Kč
113-102 - Mikrometr třmenový na toleranční měření 0-25mm
Toleranční třmenové mikrometry 113-102Duální, Mitutoyo noniové mikrometry vytvořené jako nastaviteln..
14 399,00 Kč Cena bez DPH: 11 900,00 Kč
Tagy: mikrometr





