Třmenový mikrometr 1000/1100 mm s posuvným pevným dotekem 105-408
Třmenové mikrometry s prodlužovacími nástavci. Nabízí následující výhody: Stabilní a robustní lehká konstrukce ze čtvercových profilů, pro velké měřicí rozsahy. 50 mm zdvih vřetene poskytujicí širší rozsah použití ve srovnání se standardním vřetenovým provedením. Možnost použití prodloužení ještě více rozšiřuje rozsah měření. Dodávané nastavovací měrky pokrývají celý měřicí rozsah.
| Model: | OMS1-1100P |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Vřeteno: | ø 8 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Roz. měř.: | 1 000–1 100mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø21 mm |
| Děl. stup.: | 0,01mm |
| Dělení stupnice: | 0,01mm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±21 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 13 µm |
| Chyba posuvu vřetene: | 6µm |
| Rovinnost: | 1,3 µm |
| Rovnoběžnost: | 13 µm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Měř. síla: | 5-10N |
| Prodloužení: | 50 mm |
| Poznámka: | S nastavitelným dorazem obrobku 100 mm |
| Hmotnost: | 9,4kg |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- 2 nebo 4 ks nastavovacích měrek
- s nastavitelným dorazem (pro modely s rozsahem měření nad 1 000 mm)
105-408 - Mikrometr třmenový 1000-1100mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 105-408
- EAN: 4946368007564
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
97 042,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 80 200,00 Kč
Podobné výrobky
105-413 - Mikrometr třmenový 1500-1600mm
Třmenový mikrometr 1500/1600 mm s posuvným pevným dotekem 105-413Třmenové mikrometry s prodlužovacím..
151 280,25 Kč Cena bez DPH: 125 025,00 Kč
105-417 - Mikrometr třmenový 1900-2000 mm
Třmenový mikrometr 1900–2000 mm Mitutoyo 105-417Série 105 – Třmenový mikrometr Série 105 pro velký r..
206 698,25 Kč Cena bez DPH: 170 825,00 Kč
105-411 - Mikrometr třmenový 1300-1400mm
Třmenový mikrometr 1300/1400 mm s posuvným pevným dotekem 105-411Třmenové mikrometry s prodlužovacím..
123 904,00 Kč Cena bez DPH: 102 400,00 Kč
105-414 - Mikrometr třmenový 1600-1700mm
Třmenový mikrometr 1600–1700 mm Mitutoyo 105-414Série 105 – Třmenový mikrometr Série 105 pro velký r..
164 408,75 Kč Cena bez DPH: 135 875,00 Kč
Tagy: mikrometr


