Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-171
Třmenové mikrometry poskytující extrémně široký rozsah měření a nabízející následující výhody: Výměnné měřicí doteky pro variabilní měřicí rozsah. Řehtačku pro zajištění konstatní síly při měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–50mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±5 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 2 µm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 2 µm |
| Měřicí plocha: | Vřeteno osazené tvrdokovem, lapované a dotek z kalené oceli |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Nastavovací měrky: | 1 (25 mm) |
| Výměnné doteky [ks]: | 1 |
| Hmotnost: | 0,32kg |
Obsah balení
- Including box
- key
- setting standard (1 pcs.)
- anvils (1 pcs.)
104-171 - Mikrometr třmenový 0-50 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 104-171
- EAN: 4946368006833
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
7 562,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 6 250,00 Kč
Podobné výrobky
115-216 - Mikrometr třmenový na zaoblené plochy 25-50mm
Třmenový mikrometr na měření klenutých ploch 115-216Mitutoyo noniové třmenové mikrometry s kulovým p..
6 987,75 Kč Cena bez DPH: 5 775,00 Kč
143-102 - Mikrometr třmenový s měřícími rameny 25-50mm
Třmenový mikrometr s měřicími rameny 25-50 mm 143-102Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené t..
12 523,50 Kč Cena bez DPH: 10 350,00 Kč
145-185 - Mikrometr s čelistmi pro vnitřní měření 5-30 mm
Analogový vnitřní mikrometr s měřicími čelistmi 5-30 mm 145-185Digimatic třmenové mikrometry s čelis..
9 044,75 Kč Cena bez DPH: 7 475,00 Kč
293-231-30 - Mikrometr třmenový digitální 25-50 mm, IP-65, s výstupem dat
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 25-50 293-231-30Mitutoyo voděodolné digitální mikrometry vhodné pr..
11 283,25 Kč Cena bez DPH: 9 325,00 Kč
Tagy: mikrometr





